2001 yılı bahar aylarında bir fabrika imalat alanının yayalar için daha güvenli hale getirilmesini amaçlayan bir proje ile başlayan kapı serüvenimiz, birçok kapı sektör çalışanının da dediği gibi bir kere bulaştı mı vücüttan atılamayan faydalı bir virüs olarak tüm yaşantımıza yayıldı. Bu durumdan memnun olmakla beraber yıllardır sevdiğimiz işi yapmanın da tatlı huzurunu yaşıyoruz.

2003 yılından beri profesyonel olarak kapı sektöründe yer alıyoruz.

2008 yılından itibaren ise bizzat kendi şirketimiz üzerinden 3 kıtada ikonik ve nitelikli projelere kapı tedarik ettik ve etmeye devam ediyoruz.

2014 yılı ile müteahhit firmalar için tam bir kapı çözümleri ortağı olma yolunda önceleri ithalatla verdiğimiz desteğimizi şimdilerde imalata yönlendirerek projelerinizde yer alan tüm kapı tiplerini tek elden sorunsuz bir şekilde ve hızlı çözümler üreterek aynı zamanda dünyanın hemen her yerinde montaj hizmeti ile tamamlıyoruz.

Bizler müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına göre doğru kapıyı, doğru zamanda, yerinde ve doğru fiyata tedarik edip montajını yapabilmeyi kendimize düstur edindik. Bu düsturla çıktığımız yolda gerçek müşteri memnuniyeti ile bugünlere gelmeyi başardık.

Tüm müşterilerimize bugüne kadar verdikleri ve bugünden sonra verecekleri destekten ötürü teşekkür ederiz.

Kurucu Ortak, Hakan IRMAK

IQ Doors Hakkımızda