IQDoors
Asistan
Asistan

IQDoors Hakkında

2001 yılı bahar aylarında bir fabrika imalat alanının yayalar için daha güvenli hale getirilmesini amaçlayan bir proje ile başlayan kapı serüvenimiz, birçok kapı sektör çalışanının da dediği gibi bir kere bulaştı mı vücüttan atılamayan faydalı bir virüs olarak tüm yaşantımıza yayıldı. Bu durumdan memnun olmakla beraber yıllardır sevdiğimiz işi yapmanın da tatlı huzurunu yaşıyoruz.

2003 yılından beri profesyonel olarak kapı sektöründe yer alıyoruz.

2008 yılından itibaren ise bizzat kendi şirketimiz üzerinden 3 kıtada ikonik ve nitelikli projelere kapı tedarik ettik ve etmeye devam ediyoruz.

2014 yılı ile müteahhit firmalar için tam bir kapı çözümleri ortağı olma yolunda önceleri ithalatla verdiğimiz desteğimizi şimdilerde imalata yönlendirerek projelerinizde yer alan tüm kapı tiplerini tek elden sorunsuz bir şekilde ve hızlı çözümler üreterek aynı zamanda dünyanın hemen her yerinde montaj hizmeti ile tamamlıyoruz.

Bizler müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına göre doğru kapıyı, doğru zamanda, yerinde ve doğru fiyata tedarik edip montajını yapabilmeyi kendimize düstur edindik. Bu düsturla çıktığımız yolda gerçek müşteri memnuniyeti ile bugünlere gelmeyi başardık.

Tüm müşterilerimize bugüne kadar verdikleri ve bugünden sonra verecekleri destekten ötürü teşekkür ederiz.

Kurucu Ortak, Hakan IRMAK

Bilgi Güvenliği Politikamız Kalite ve Çevre Politikamız

Geçmişte edindiğimiz tecrübeler, bugün şirket politikalarımız oldu.

MİSYONUMUZ

Çağın gereksinimlerine ve değişen müşteri ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek, uzman ve güvenilir kadromuz ile müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak, inovatif ve creatif düşünceden ayrılmadan kullandığımız teknolojiyi ve üretimi arttırmak.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası normlar doğrultusunda sektörün gerekliliklerini yerine getirmek ve yenilikler katmak. Müşteri memnuniyeti, sadakat ve güvenini üst düzeyde tutmayı sürekli ilke edinen bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hizmet ve ürün kalitesini maksimum seviyede tutmak. Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve onlara güven duymak. Memnuniyeti devamlı kılmak ve yasal sorumluluklara uymak.

DEĞERLERİMİZ

İnsana ve insani değerlere önem veren, güven, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyetini sağlayan, sürekli gelişimi ve değişimi hedefleyen çizgimiz en önemli değerlerimizdir.

Brand logo
Brand logo
Brand logo
Brand logo

Uygulanabilir ve Doğru Çözümler

IQDoors yapıya uygun kapı çözümleri sunmakta uzmandır. IQDoors binanıza doğru kapı çözümlerinin uygulanmasını gerektiren tüm adımları ivedilikle izlemektedir.

Ürünlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında

IQDoors çözümleri ve ürünleri arasında yapınıza uygun seçim yapmak ve bilgi almak için IQ Asistan'a danışın!

IQ Asistan'a Danış

Bizden Kareler

Yukarı