IQDoors
Asistan
Asistan

Seksiyonel Kapılar

Seksiyonal kapılar fabrikanızda geniş açıklıkları yüksek izolasyonla kapatmak için ideal çözümlerdir. Daha fazla

Teknik Özellikler

Paylaş

          Seksiyonel kapılar, dış ortamlarla izolasyon sağlayan en uygun endüstriyel kapı ve yükleme teknolojilerinden biridir. Seksiyonel kapılar dikey yönlü hareket ederek fabrika kapısının dışına doğru değil fabrika kapısının tavanın altına doğru açıldığı için alandan tasarruf eder.

         Bu kapılar birçok yönden kişiselleştirilebilir oldukları için kullanıldığı yapının mimarisini bozmadan kişisel zevkinize göre uygulanabilir. Seksiyonel kapılar yüksek izolasyonun istendiği sanayi yapıları ve depolama alanları için rasyonel bir çözümdür. Seksiyonel kapılar, belirli yükseklik ve kalınlıkta panellerden oluşur. Bu panellerin arası yüksek yoğunluğa sahip ve CFC içermeyen poliüretan köpük ile doludur. Kapı panelleri istenilen RAL renginde olabilir.

        İthal ve yerli kapı tedarikçisi olarak ayrıca projelerde spesifikasyon hazırlama ve belirleme aşamasından kapı listelerinin oluşturulma aşamasına kadar birçok konuda mühendislik ve teknik destekler de vermekteyiz.

 

IQDOORS A.Ş. firması projelerinizdeki kapı ihtiyaçlarınız için sizin kapı çözümleri ortağınız ve kapı konusunda tam bir çözüm merkezi olarak hizmet vermektedir.

 

Yukarı