IQDoors
Asistan
Asistan

Merak Edilenler

bilgi@iqdoors.com.tr adresine mail attığınız takdirde deneyimli ekibimiz size dönüş sağlayacaktır.

Yangın kapısı yangının yayılmasını önler ve bir yapının farklı bölümleri arasında duman geçişini azaltarak binadan güvenli bir şekilde çıkılmasını sağlar. Yangın kapısının yangın dayanımı derecesi yangına dayanıklılık süresini belirtir.

Bizim için mesafe önemli değildir. Asya, Avrupa ve Afrika gibi farklı kıtalarda montajını sağladığımız birçok proje bulunmaktadır.

Evet yangına dayanıklı olarak nitelendirdiğimiz tüm kapılarımız EI2 30, EI2 60, EI2 90 veya E60, E120 gibi yangın dayanım sertifikalarına sahiptir. 30 dakika, 60 dakika, 90 dakika ve 120 dakika olmak üzere 4 farklı yangın dayanım sertifikamız vardır.

Şirketimiz bünyesindeki mühendislerimiz ve deneyimli teknik satış ekibimiz müşterilerimizin kullanım koşulları, estetik görünüm, üst düzey güvenlik, darbeye ve yangına karşı dayanıklılık, alan koşulları, montaj yüzeyleri ve enerji tasarrufu gibi farklı açılardan önceliklendirdikleri kapı özelliklerinin tümüne hakimdirler. Teknik ekibimize ihtiyacınız olan çözümü anlatmanız yeterlidir.

Uzaktan kumandalı garaj kapıları ölçü boyut ve kullanım yoğunluğuna göre değişken fiyatlıdır. Fiyatlandırmayı net ölçüler, kullanım yoğunluğu ve kumanda sayısı belirler.

Sensör açı, hassasiyet, tripot ayarı yapılması gerekir. Yapılan ayarlar çözüm olmasa radar değişimi gerekir.

Kartlı ve şifreli kapılarda uzman teknik personel olmadan devre dışı bırakmak mümkün değildir.

Otomatik kapı motorlarının teknik verilerine göre kapınıza uygun model seçilmelidir. Kapı uzunluğu ve ağırlıkları çok önemlidir. Yanlış model seçimlerinde motor zarar görebilmektedir. Yetkili satıcı ve servis kontrolünde keşif yapılarak yanlış tercihler önceden önlenebilir.

Ürünlerimiz gerçek anlamda 5 yıl garanti kapsamındadır. Bu kapsam ürünlerimizin üretim hatalarına karşın 5 yıl içerisinde bedelsiz olarak yenisi ile değiştirilmesini içermektedir.

Mimarlara ve mühendislere destek olmak için özel bir teknik ekibimiz bulunmaktadır. Tüm ürün yelpazesi için ölçeksiz saha çizimleri sağlayabiliriz ve hatta bazı durumlarda ürünlerimizin projenize tam uyacak şekilde özel olarak ölçeklendirilmiş çizimlerini yapabilmekteyiz.

Yukarı