IQDoors
Asistan
Asistan

Merak Edilenler

Yangın kapısı yangının yayılmasını önler ve bir yapının farklı bölümleri arasında belirli bir süre için duman geçişini azaltır ve binadan güvenli bir şekilde çıkılmasını sağlar. Yangın kapısının yangın dayanımı derecesi yangına dayanıklılık süresini belirtir. Yangın kapısı binanın farklı bölmeleri arasında yangının yayılmasını önleyebilir.

Uzaktan kumandalı garaj kapıları ölçü boyut ve kullanım yoğunluğuna göre değişken fiyatlıdır. Fiyatlandırmayı net ölçüler, kullanım yoğunluğu ve kumanda sayısı belirler.

Sensör açı, hassasiyet, tripot ayarı yapılması gerekir. Yapılan ayarlar çözüm olmasa radar değişimi gerekir.

Kartlı ve şifreli kapılarda uzman teknik personel olmadan devre dışı bırakmak mümkün değildir.

Otomatik kapı motorlarının teknik verilerine göre kapınıza uygun model seçilmelidir. Kapı uzunluğu ve ağırlıkları çok önemlidir. Yanlış model seçimlerinde motor zarar görebilmektedir. Yetkili satıcı ve servis kontrolünde keşif yapılarak yanlış tercihler önceden önlenebilir.

Ürünlerimiz gerçek anlamda 5 yıl garanti kapsamındadır. Bu kapsam ürünlerimizin üretim hatalarına karşın 5 yıl içerisinde bedelsiz olarak yenisi ile değiştirilmesini içermektedir.

Evet yangına dayanıklı olarak nitelendirdiğimiz tüm ürünlerimizin TS EN 1634-1 yangın dayanım sertifikası bulunmaktadır. 30 dakika, 47 dakika, 62 dakika ve 90 dakika olmak üzere 4 farklı yangın dayanım sertifikalarımız vardır.

Şirketimiz bünyesindeki mühendislerimiz ve deneyimli teknik satış ekibimiz müşterilerimizin kullanım koşulları, estetik görünüm, üst düzey güvenlik, darbeye ve yangına karşı dayanıklılık, alan koşulları, montaj yüzeyleri ve enerji tasarrufu gibi farklı açılardan önceliklendirdikleri kapı özelliklerinin tümüne hakimdirler. Teknik ekibimize ihtiyacınız olan çözümü anlatmanız yeterlidir.

Mimarlara ve mühendislere destek olmak için özel bir teknik ekibimiz bulunmaktadır. Tüm ürün yelpazesi için ölçeksiz saha çizimleri sağlayabiliriz ve hatta bazı durumlarda ürünlerimizin projenize tam uyacak şekilde özel olarak ölçeklendirilmiş çizimlerini yapabilmekteyiz.

Bizim için mesafe önemli değildir. Asya, Avrupa ve Afrika gibi farklı kıtalarda montajını sağladığımız birçok proje bulunmaktadır.

Yukarı