IQDoors
Asistan
Asistan

Yangına Dayanıklı Kepenkler

Yangına Dayanıklı Kepenkler; genellikle endüstriyel tesislerde iki farklı alanı birbirinde etkilenmeyecek şekilde yangın izolasyonu sağlamak için kullanılmaktadırlar. Daha fazla

Teknik Özellikler Ürün Dökümanı

Paylaş

          Yangına Dayanıklı Kepenkler; genellikle endüstriyel tesislerde iki farklı alanı birbirinde etkilenmeyecek şekilde yangın izolasyonu sağlamak için kullanılmaktadırlar. Yangına dayanıklı kepenkler, ortam sıcaklığının artması ile üzerinde bulunan düzenekle kapılarını kapatıp duman ve alevin yayılmasını önler. Bu kepenkler yangın esnasında yangın ile korunması, yanmaması, barınılabilmesi istenilen alan arasında bariyer görevi görür.

          Yangına dayanıklı kepenklerin çalışma prensibi yangın esnasında çalışabilen, otomatik müdahale tertibatıyla donanmış, yangın sebepli tehlikeleri müdahale edilene kadar hapsedecek şekildedir.

          İthal ve yerli kapı tedarikçisi olarak ayrıca projelerde spesifikasyon hazırlama ve belirleme aşamasından kapı listelerinin oluşturulma aşamasına kadar birçok konuda mühendislik ve teknik destekler de vermekteyiz.

 IQDOORS A.Ş. firması projelerinizdeki kapı ihtiyaçlarınız için sizin kapı çözümleri ortağınız ve kapı konusunda tam bir çözüm merkezi olarak hizmet vermektedir.

Yukarı